Series
Ratings
468
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Voice Season 4Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Haunted HotelRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 0.5
Team Bulldog: Off-Duty InvestigationRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.5
Pegasus MarketRated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
King the LandRated ★ 2.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0