Movies
Ratings
75
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 4.0
TerrordactylRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 3.5