Movies
Ratings
85
The TowerRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5