Movies
Ratings
1875
Good NewsRated ★ 4.5
Argentina, 1985Rated ★ 4.0
Back RoadsRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 2.5- ImmigrationRated ★ 2.0
Night FliersRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
The Secret in Their EyesRated ★ 5.0
Carnival of SoulsRated ★ 4.5
Movie 43Rated ★ 3.0
Method ActingRated ★ 1.5
Far from HeavenRated ★ 4.0
The VanishingRated ★ 3.5
Melvin and HowardRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 5.0
Lost HighwayRated ★ 5.0
The Suicide ClubRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.0
IntroductionRated ★ 2.5