Titles you rated
TriggerRated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
JaguarRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 0.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
What/IfRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 4.0