Series
Ratings
14
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0