Movies
Ratings
15
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5