Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Pursuit of JadeRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
To My Beloved ThiefRated ★ 4.5- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Perfect MatchRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.0
White Cat LegendRated ★ 4.0