Titles you rated
The House of UsRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
Communication & LiesRated ★ 2.5
Ghost WorldRated ★ 3.0
LucaRated ★ 4.0
LoveRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Happy Bus DayRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.0