Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- DoubtRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
May It Please the CourtRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 4.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5