Series
Ratings
75- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.5
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.5
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.5