Series
Ratings
175
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.5
- xxxHOLiC KeiRated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 2.0
Backflip!!Rated ★ 2.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 3.5
- Rosen MaidenRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 3.5