Movies
Ratings
1685
News of the WorldRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5