Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The RockRated ★ 5.0