Series
Ratings
15
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5