Movies
Ratings
435
Samurai FictionRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
BestsellerRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
3:10 to YumaRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
TwisterRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
HandphoneRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0