Series
Ratings
54
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Oats StudiosRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Dug DaysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Til Death Do Us PartRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5