Titles you rated
FlippedRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5