Series
Ratings
72
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Honey and CloverRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 4.5
Master: God of NoodlesRated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 2.5
Sweet BunsRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Merry MaryRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.0