Movies
Ratings
7759
Crime 101Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The AncestralRated ★ 2.5
War MachineRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
WolfsRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Sons of the Neon NightRated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5- Love BaristaRated ★ 3.0