Series
Ratings
575- HonourRated ★ 3.0
Surely TomorrowRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Landman Season 1Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
ButterflyRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Definitely NeighborsRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0