Titles you rated
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
AnnaRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Link: Eat, Love, KillRated ★ 1.5
Running ManRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 2.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
TomorrowRated ★ 2.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5- Robocar Poli Season 1Rated ★ 3.0