Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
Paths of the SoulRated ★ 4.0
Raining StonesRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
King of ClonesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5