Series
Ratings
154- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
깡촌캉스Rated ★ 3.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 0.5