Movies
Ratings
148
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Twice BornRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
WildRated ★ 5.0
What IfRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0