Series
Ratings
213
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 4.0
- Summer, Love Machine BluesRated ★ 3.5
- The Two WomenRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Like OttersRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0- BossRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5- TeletubbiesRated ★ 3.5
Queendom 2Rated ★ 3.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0