Series
Ratings
13
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
FLCLRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Read or Die OVARated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0