Movies
Ratings
238
LucyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0