Titles you rated
If Talking PaidRated ★ 3.0- 時効警察・復活スペシャルRated ★ 3.0
- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 2.5
Knockin' on Locked DoorRated ★ 1.0- Don't Forget MeRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 3.5
Galileo ZeroRated ★ 2.5
Would You Marry Me?Rated ★ 0.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Sensei no OtoriyoseRated ★ 0.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
Eating Rice and Announcing FlowersRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.0