Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0