Movies
Ratings
30
The Devil's GameRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0