Titles you rated
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Evening Drink StyleRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5