Movies
Ratings
115
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5