Movies
Ratings
1101- HumintRated ★ 2.0
- The BatRated ★ 3.0
- DisappearedRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
HamnetRated ★ 4.5- Between you and meRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Fake LiesRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5