Series
Ratings
119
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The 19th Medical ChartRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 4.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
RikuohRated ★ 3.0
JinRated ★ 2.5
JinRated ★ 2.5
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 3.0
Dear RadianceRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Houkago KarteRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
료마전Rated ★ 3.5
When Spring ComesRated ★ 4.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 3.0