Movies
Ratings
725
WhiplashRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0