Series
Ratings
48
Death's GameRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 2.0