Titles you rated
Bicentennial ManRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Angel of MineRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.0
The LiarRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
The Woman in the White CarRated ★ 4.0
2046Rated ★ 2.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 3.0