Series
Ratings
172
Perfect WomanRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Love MeRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- The LandRated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
A Girl & Her Guard DogRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Promise of WizardRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.5