Titles you rated
The DinosaursRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.5
Motel CaliforniaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.5
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0