Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
FerrariRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0