Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0