Movies
Ratings
43
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
NosferatuRated ★ 3.0
The Wolf's CallRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5