Titles you rated
JokerRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0