Movies
Ratings
31
The SubstanceRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 5.0
ZiamRated ★ 1.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
White NightRated ★ 0.5
MethodRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0