Titles you rated
My MisterRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 짱구는 못말려 7Rated ★ 5.0
Shin Chan Season 5Rated ★ 5.0- 짱구는 못말려 9Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.5