Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
It's a SinRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
GivenRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5- Scouting ReportRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0