Titles you rated
Good DoctorRated ★ 5.0
MMTGRated ★ 4.5- Sister's Slam DunkRated ★ 4.5
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 4.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 3.0
Best MistakeRated ★ 0.5
Best Mistake Season 1Rated ★ 2.0
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 5.0
Road to KingdomRated ★ 3.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 2.5
Pretty Rhythm: Aurora DreamRated ★ 5.0- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0