Titles you rated
ConfessionsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
The Wind RisesRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0