Movies
Ratings
16
Once We Were UsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0